witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

RANKING
TOWARZYSTW
UBEZPIECZENIOWYCH

1. MetLife

Pakiet „MetLife Gwarancja Jutra plus Bezpieczne Dziecko Premium” jest połączeniem ubezpieczenia oszczędnościowego z ochronnym.

 

Umowa podstawowa „MetLife Gwarancja Jutra” to ubezpieczenie na życie, które umożliwia gromadzenie kapitału na start dla dziecka. Polisa gwarantuje określoną w umowie wypłatę kapitału oraz, dzięki zróżnicowanym opcjom dodatkowym (można ją rozszerzyć aż o 6 umów dodatkowych) zapewnia szeroki zakres ochrony.

 

Umowa dodatkowa „Bezpieczne Dziecko Premium”, którą rodzic bądź opiekun może dokupić do umowy podstawowej, oferuje kompleksową ochronę wypadkowo-zdrowotną dla dziecka na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji, złamania czy oparzenia wskutek nieszczęśliwego wypadku, trwałej niepełnosprawności wskutek nieszczęśliwego wypadku, czy też poważnej choroby objętej ochroną ubezpieczeniową.

2. AXA

Grupa AXA jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Ponadto zajmuje się zarządzaniem aktywami swoich klientów. Działa również w Polsce, oferując m.in. ubezpieczenia na życie.

 

O ubezpieczycielu

 

Marka AXA powstała w latach 70. ubiegłego stulecia i narodziła się z firmy Ancienne Mutuel z Paryża. W 1996 roku nastąpiło połączenie tej marki z paryskim ubezpieczycielem Union des assurances de Paris. Planując ekspansję zagraniczną, ubezpieczyciel zdecydował się na przyjęcie nazwy AXA.

 

Grupa AXA działa obecnie w 59 krajach na całym świecie, obsługując ponad 100 mln klientów. W Polsce jest obecna od 2006 roku, a w jej ofercie znajdują się ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, komunikacyjne, majątkowe, turystyczne, inwestycyjne, otwarty fundusz emerytalny oraz usługi zarządzania aktywami. Od niedawna AXA w Polsce stało się wyłącznym partnerem mBanku w oferowaniu ubezpieczeń ochronnych na życie i majątkowych.

3. Allianz

Firma ubezpieczeniowa Allianz, działająca na polskim rynku od 1997 roku, oferuje ubezpieczenia majątkowe i życiowe. Jednym z nich jest polisa na życie promowana pod nazwą „Plan na dziś i jutro”.

 

O ubezpieczycielu

 

Allianz Polska jest własnością niemieckiego przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego Allianz SE, notowanego na giełdzie we Frankfurcie nad Menem. Allianz działa obecnie w 70 krajach na całym świecie i obsługuje ponad 78 mln klientów. Oferuje ubezpieczenia majątkowe i życiowe oraz zarządzanie aktywami klientów.

4. Nationale-Nederlanden

Grupa ubezpieczeniowa Nationale-Nederlanden funkcjonuje przede wszystkim na terenie Holandii, ale w Polsce również oferuje klientom swoje produkty ubezpieczeniowe. Wcześniej polisy były dostępne w ING Group, które zostało przemianowane właśnie na Nationale-Nederlanden.

 

O ubezpieczycielu

 

Nationale-Nederlanden to jedna z największych, holenderskich grup ubezpieczeniowych. Powstała w 1962 roku z połączenia Assurantie Maatschappij tegen Brandschade De Nederlanden van 1845 oraz Nationale Levensverzekerings Bank. W 1991 roku zdecydowano się na fuzję Postbanku i Nationale-Nederlanden, w wyniku czego stworzono grupę ING Group, a firma włączyła do swojego asortymentu kredyty hipoteczne. Siedzibę główną Nationale-Nederlanden posiada w Hadze i w Rotterdamie.

 

W Polsce Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa od 2 sierpnia 1994 roku, czyli przeszło 20 lat. Obsługuje obecnie ponad pół miliona Polaków. Oferuje produkty ubezpieczeniowe, pozwalające na ochronę życia, zdrowia, gromadzenie kapitału czy oszczędzanie na emeryturę. Możliwe jest również zawarcie umowy ubezpieczeniowej w formie zabezpieczenia pracowników przedsiębiorcy.

5. Warta

Ochrona przyszłości dla siebie i swojej rodziny powinna być dla każdego z nas priorytetem. Warto zastanowić się nad możliwością wykupienia solidnego ubezpieczenia na życie. Ciekawą ofertę ma w tym zakresie firma ubezpieczeniowa Warta.

 

O ubezpieczycielu

 

Towarzystwo Reasekuracyjne WARTA S.A. powstało już w czasach międzywojennych, w 1920 roku w Poznaniu. Założyli je członkowie Krajowego Ubezpieczenia Ogniowego, Krajowego Ubezpieczenia na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek Producentów Rolnych. Rok później Warta stała się jedynym w Polsce rodzinnym zakładem ubezpieczeniowym o profilu wyłącznie reasekuracyjnym.

 

W okresie II wojny światowej Warta musiała zawiesić działalność. Została ona wznowiona w 1946 roku. W 1947 roku większościowy pakiet udziałów w ubezpieczycielu został przejęty przez Skarb Państwa. W 1995 roku Warta stała się pierwszą polską firmą ubezpieczeniową, której akcje były notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym samym roku powstało Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta Vita S.A. W 2012 roku Warta i HDI Asekuracja TU SA połączyły swoje siły i powstało dzięki temu drugie pod względem wielkości towarzystwo ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

6. Generali

Logo z dostojnym lwem jest kojarzone w Polsce z towarzystwem ubezpieczeniowym Generali. W jego ofercie znajduje się między innymi kompleksowe ubezpieczenie na życie dla całej rodziny.

 

O ubezpieczycielu

 

Generali Polska jest jednym z najbardziej znanych ubezpieczycieli w naszym kraju. Wchodzi w skład Grupy Generali, która działa na światowych rynkach finansowych i ubezpieczeniowych od ponad 185 lat. Zaspokaja zróżnicowane potrzeby klientów. W Polsce firma ta rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1999 roku, oferując klientom ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie dla klientów indywidualnych, zarządzanie oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczenia korporacyjne.

 

W Polsce Generali prowadzi działalność za pośrednictwem czterech wyspecjalizowanych spółek:

  • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
  • Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
  • Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.,
  • Generali Finance Sp. z o.o.

 

Jakie kompleksowe ubezpieczenie na życie dla rodziny może zaoferować polskim klientom firma Generali?

7. Concordia

Życie jest najcenniejszą wartością dla każdego człowieka, dlatego warto, aby podlegało najwyższej ochronie. Może nam ją zapewnić ubezpieczenie od firmy Concordia Ubezpieczenia.

 

O ubezpieczycielu

 

Concordia Ubezpieczenia funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. W ciągu niemal dwóch dekad działania, firma ta otworzyła 12 oddziałów w całej Polsce oraz blisko 40 przedstawicielstw i agencji generalnych. Zajmuje stabilną, silną pozycję na rynku ubezpieczeń dla osób prywatnych, a także w takich branżach jak rolnictwo, bankowość spółdzielcza oraz biznes.

 

Firma Concordia Ubezpieczenia złożona jest z dwóch części:

  • Concordia Polska TUW, które specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych,
  • WTUŻiR Concordia Capital SA, posiadające w swojej ofercie ubezpieczenia na życie.

 

Wielokrotnie Concordia była odznaczana jako „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, „Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych”, „Najwyższa Jakość Quality International”.

8. Prudential

Nawet jeśli troszczysz się o Twoje zdrowie, jesteś aktywna fizycznie i dobrze się odżywiasz, to choroby chodzą po ludziach i nie masz na to wpływu. Dobra praca, nieco oszczędności i prywatna opieka zdrowotna mogą okazać się niewystarczające w sytuacji poważnego zachorowania, a leczenie kosztuje. Pomyśl o scenariuszu na „czarną godzinę”
Gwarantujemy ochronę obejmującą aż 54 zachorowania, w tym nowotwory złośliwe, także te w stadium przedinwazyjnym, jak pierwotny nowotwór piersi, szyjki macicy czy jajnika.

W naszej umowie suma ubezpieczenia może wynieść nawet 2 mln zł.

Kobieta sukcesu myśli o przyszłości – zarówno swojej, jak i najbliższych. Już dziś zadbaj o swoje zdrowie i stabilność finansową!

9. AVIVA

Firma AVIVA jest doskonale znana na polskim rynku ubezpieczeniowym. Oferuje dla osób dorosłych, w tym zwłaszcza rodziców, polisę ubezpieczeniową pod nazwą „Nowa perspektywa”. Na czym polega to ubezpieczenie i jaki jest jego zakres ochrony?

 

Ubezpieczyciel AVIVA

 

AVIVA to brytyjska grupa ubezpieczeniowo-finansowa, dla której spółką-matką jest spółka akcyjna Aviva plc, notowana na London Stock Exchange i NYSE. Działa w 16 krajach Europy i Azji oraz w Kanadzie. Łącznie obsługuje aż 34 mln klientów. W wyniku wchłonięcia takich firm jak Commercial Union, czy Norwich Union, powstała silna grupa AVIVA, która ma w swojej ofercie na polskim rynku między innymi polisy na życie.

 

W Polsce AVIVA działa od 1992 roku, początkowo jako Commercial Union, a później właśnie jako Grupa AVIVA. Obsługuje 3,5 mln Polaków i zarządza aktywami o wartości około 50 mld zł. Jej kluczowymi produktami są ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje.

10. Aegon

W Polsce firma Aegon działa od niedawna, ale znalazła już swoje stabilne miejsce na rynku ubezpieczeniowym. Oferuje klientom między innymi kompleksowe ubezpieczenia na życie.

 

O ubezpieczycielu

 

Grupa kapitałowa Aegon w Polsce prowadzi działalność za pośrednictwem czterech podmiotów:

  • Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., które oferuje długoterminowe programy inwestycyjno-oszczędnościowe w ramach polis na życie;
  • Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., które zarządza otwartym funduszem emerytalnym w ramach filaru systemu ubezpieczeń społecznych;
  • Aegon Ubezpieczenia Majątkowe, z ofertą ubezpieczenia mienia;
  • Aegon Services Sp. z o.o., która zajmuje się rozwojem spółek Aegon w Polsce.

 

Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna działa w Polsce od 1999 roku, ale nazwę Aegon TU na Życie S.A. firma przyjęła dopiero 7 grudnia 2005 roku. Oferuje klientom prócz tradycyjnych ubezpieczeń na życie, także programy oszczędnościowe oraz opcje inwestowania i pomnażania kapitału, w celu realizacji swoich długoterminowych celów.

11. Prudential

Prudential oferuje rozwiązania, które zapewniają ochronę ubezpieczeniową połączoną z możliwością oszczędzania na dowolny cel, a jego flagowym produktem jest unikalne na polskim rynku oszczędnościowe ubezpieczenie na życie, pozwalające na zaplanowanie przyszłości finansowej i pomnażanie oszczędności.

 

Prudential konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, wprowadzając do niej szereg umów dodatkowych, zabezpieczających klientów finansowo np. na wypadek poważnego zachorowania albo poważnego uszczerbku na zdrowiu.

 

Motto Prudential brzmi:  „Od 165 lat staramy się robić więcej niż inni, bo dla kogoś może to znaczyć wszystko.”  To powód, dla którego firma konsekwentnie komunikuje swoją wieloletnią tradycję i kluczową dla ubezpieczyciela wartość dotrzymywania obietnic. Przedwojenną siedzibą i inwestycją Prudential był słynny warszawski wieżowiec, do dzisiaj nazywany Prudentialem. Firma działa nieprzerwanie od 1848 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij