witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

RANKING
TOWARZYSTW
UBEZPIECZENIOWYCH

1. Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa w Polsce od 2 sierpnia 1994 roku. Jest w czołówce ubezpieczycieli w Polsce, zabezpieczając przyszłość finansową ponad pół miliona klientów oraz ich bliskich. W 2020 roku towarzystwo wypłaciło ponad 25 000 000 zł klientom zmagającym się z poważnymi chorobami, a z assistance medycznego skorzystało ponad 1870 osób.

 

O ubezpieczycielu

 

Nationale-Nederlanden to jedna z największych, holenderskich grup ubezpieczeniowych. Powstała w 1962 roku z połączenia Assurantie Maatschappij tegen Brandschade De Nederlanden van 1845 oraz Nationale Levensverzekerings Bank. W 1991 roku zdecydowano się na fuzję Postbanku i Nationale-Nederlanden, w wyniku czego stworzono grupę ING Group, a firma włączyła do swojego asortymentu kredyty hipoteczne. Siedzibę główną Nationale-Nederlanden posiada w Hadze i Rotterdamie.

 

W Polsce Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa od 2 sierpnia 1994 roku, czyli przeszło 25 lat. Obsługuje obecnie ponad pół miliona Polaków. Oferuje produkty ubezpieczeniowe, pozwalające na ochronę życia, zdrowia, gromadzenie kapitału czy oszczędzanie na emeryturę. Możliwe jest również zawarcie umowy ubezpieczeniowej w formie zabezpieczenia pracowników przedsiębiorcy.

2. NNLife

Pakiet „NNLife Gwarancja Jutra plus Bezpieczne Dziecko Premium” jest połączeniem ubezpieczenia oszczędnościowego z ochronnym.

 

Umowa podstawowa „NNLife Gwarancja Jutra” to ubezpieczenie na życie, które umożliwia gromadzenie kapitału na start dla dziecka. Polisa gwarantuje określoną w umowie wypłatę kapitału oraz, dzięki zróżnicowanym opcjom dodatkowym (można ją rozszerzyć aż o 6 umów dodatkowych) zapewnia szeroki zakres ochrony.

 

Umowa dodatkowa „Bezpieczne Dziecko Premium”, którą rodzic bądź opiekun może dokupić do umowy podstawowej, oferuje kompleksową ochronę wypadkowo-zdrowotną dla dziecka na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji, złamania czy oparzenia wskutek nieszczęśliwego wypadku, trwałej niepełnosprawności wskutek nieszczęśliwego wypadku, czy też poważnej choroby objętej ochroną ubezpieczeniową.

3. UNIQA

Grupa UNIQA jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Ponadto zajmuje się zarządzaniem aktywami swoich klientów. Działa również w Polsce, oferując m.in. ubezpieczenia na życie.

 

O ubezpieczycielu

 

UNIQA to firma z 200-letnią historią, a obecnie jedna z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej i Wschodniej. W Austrii, gdzie ma swoje korzenie, uchodzi za jedną z najsilniejszych marek ubezpieczeniowych. W październiku 2020 r. stała się właścicielem spółek AXA w Polsce, Czechach i Słowacji, umacniając swoją pozycję na rynku.

4. Allianz

Firma ubezpieczeniowa Allianz, działająca na polskim rynku od 1997 roku, oferuje ubezpieczenia majątkowe i życiowe. Jednym z nich jest polisa na życie promowana pod nazwą „Plan na dziś i jutro”.

 

O ubezpieczycielu

 

Allianz Polska jest własnością niemieckiego przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego Allianz SE, notowanego na giełdzie we Frankfurcie nad Menem. Allianz działa obecnie w 70 krajach na całym świecie i obsługuje ponad 78 mln klientów. Oferuje ubezpieczenia majątkowe i życiowe oraz zarządzanie aktywami klientów.

5. Warta

Ochrona przyszłości dla siebie i swojej rodziny powinna być dla każdego z nas priorytetem. Warto zastanowić się nad możliwością wykupienia solidnego ubezpieczenia na życie. Ciekawą ofertę ma w tym zakresie firma ubezpieczeniowa Warta.

 

O ubezpieczycielu

 

Towarzystwo Reasekuracyjne WARTA S.A. powstało już w czasach międzywojennych, w 1920 roku w Poznaniu. Założyli je członkowie Krajowego Ubezpieczenia Ogniowego, Krajowego Ubezpieczenia na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek Producentów Rolnych. Rok później Warta stała się jedynym w Polsce rodzinnym zakładem ubezpieczeniowym o profilu wyłącznie reasekuracyjnym.

 

W okresie II wojny światowej Warta musiała zawiesić działalność. Została ona wznowiona w 1946 roku. W 1947 roku większościowy pakiet udziałów w ubezpieczycielu został przejęty przez Skarb Państwa. W 1995 roku Warta stała się pierwszą polską firmą ubezpieczeniową, której akcje były notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym samym roku powstało Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta Vita S.A. W 2012 roku Warta i HDI Asekuracja TU SA połączyły swoje siły i powstało dzięki temu drugie pod względem wielkości towarzystwo ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

6. Generali

 

Generali Polska jest częścią  jednej z największych globalnych firm ubezpieczeniowych i zarządzania aktywami. Założona w 1831 roku, jest obecna w 50 krajach, z przypisem składki przekraczającym 69,7 miliardów euro w 2019 roku, z niemal 72 000 pracownikami na świecie i 61 milionami klientów.

 

Generali w Polsce działa od 1998 roku.  Zapewnia swoim klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie ich życia: od ubezpieczeń majątkowych, takich jak ubezpieczenie samochodu, mieszkania, ubezpieczenia firm przez ubezpieczenia na życie, zarówno indywidualne jak i grupowe, po zarządzanie oszczędnościami emerytalnymi i fundusze inwestycyjne. Do spółek Generali w Polsce należy również Concordia Polska, która specjalizuje się w ubezpieczeniach dla rolnictwa, w tym ubezpieczeniach upraw.

Produkty Generali są doceniane przez klientów i ekspertów oraz wyróżniane wieloma nagrodami jako najlepsze na rynku. Jednym z takich produktów jest ubezpieczenie mieszkania i domu, które obejmuje ochroną również wszelkie zapominalstwo. Generali reaguje również na potrzeby swoich klientów, dlatego w wielu produktach rozszerzyło zakres ochrony o zdarzenia związane z Covid-19.

 

Przykładowe polisy na życie Generali

 

Generali posiada kompleksową ofertę ubezpieczeń na życie, która pozwala  na dopasowanie zakresu do indywidualnych potrzeb różnych grup klientów: 

  • Generali, z myślą o życiu Plus – elastyczna ochrona,
  • ProFamilia – ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne dla całej rodziny,
  • Generali, z myślą o dziecku,
  • Życie Komfort – dla kredytobiorców.

7. Concordia

Życie jest najcenniejszą wartością dla każdego człowieka, dlatego warto, aby podlegało najwyższej ochronie. Może nam ją zapewnić ubezpieczenie od firmy Concordia Ubezpieczenia.

 

O ubezpieczycielu

 

Concordia Ubezpieczenia funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. W ciągu niemal dwóch dekad działania, firma ta otworzyła 12 oddziałów w całej Polsce oraz blisko 40 przedstawicielstw i agencji generalnych. Zajmuje stabilną, silną pozycję na rynku ubezpieczeń dla osób prywatnych, a także w takich branżach jak rolnictwo, bankowość spółdzielcza oraz biznes.

 

Firma Concordia Ubezpieczenia złożona jest z dwóch części:

  • Concordia Polska TUW, które specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych,
  • WTUŻiR Concordia Capital SA, posiadające w swojej ofercie ubezpieczenia na życie.

 

Wielokrotnie Concordia była odznaczana jako „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, „Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych”, „Najwyższa Jakość Quality International”.

8. PRU

Nawet jeśli troszczysz się o Twoje zdrowie, jesteś aktywna fizycznie i dobrze się odżywiasz, to choroby chodzą po ludziach i nie masz na to wpływu. Dobra praca, nieco oszczędności i prywatna opieka zdrowotna mogą okazać się niewystarczające w sytuacji poważnego zachorowania, a leczenie kosztuje. Pomyśl o scenariuszu na „czarną godzinę”
Gwarantujemy ochronę obejmującą aż 54 zachorowania, w tym nowotwory złośliwe, także te w stadium przedinwazyjnym, jak pierwotny nowotwór piersi, szyjki macicy czy jajnika.

W naszej umowie suma ubezpieczenia może wynieść nawet 2 mln zł.

Kobieta sukcesu myśli o przyszłości – zarówno swojej, jak i najbliższych. Już dziś zadbaj o swoje zdrowie i stabilność finansową!

9. AVIVA

Firma AVIVA jest doskonale znana na polskim rynku ubezpieczeniowym. Oferuje dla osób dorosłych, w tym zwłaszcza rodziców, polisę ubezpieczeniową pod nazwą „Nowa perspektywa”. Na czym polega to ubezpieczenie i jaki jest jego zakres ochrony?

 

Ubezpieczyciel AVIVA

 

AVIVA to brytyjska grupa ubezpieczeniowo-finansowa, dla której spółką-matką jest spółka akcyjna Aviva plc, notowana na London Stock Exchange i NYSE. Działa w 16 krajach Europy i Azji oraz w Kanadzie. Łącznie obsługuje aż 34 mln klientów. W wyniku wchłonięcia takich firm jak Commercial Union, czy Norwich Union, powstała silna grupa AVIVA, która ma w swojej ofercie na polskim rynku między innymi polisy na życie.

 

W Polsce AVIVA działa od 1992 roku, początkowo jako Commercial Union, a później właśnie jako Grupa AVIVA. Obsługuje 3,5 mln Polaków i zarządza aktywami o wartości około 50 mld zł. Jej kluczowymi produktami są ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje.

10. Aegon

O ubezpieczycielu

 

Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna działa w Polsce od 1999 roku. Oferuje klientom tradycyjne ubezpieczenia na życie – w tym te dedykowane dla dzieci, a także programy oszczędnościowo-inwestycyjne z możliwością pomnażania kapitału na realizację swoich długoterminowych celów.

 

Grupa kapitałowa Aegon w Polsce prowadzi działalność za pośrednictwem czterech podmiotów:

  • Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., które oferuje długoterminowe programy inwestycyjno-oszczędnościowe w ramach polis na życie;

  • Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., które zarządza otwartym funduszem emerytalnym w ramach filaru systemu ubezpieczeń społecznych i Pracowniczymi Planami Kapitałowymi;

  • Aegon Ubezpieczenia Majątkowe, z ofertą ubezpieczenia mienia;

  • Aegon Services Sp. z o.o., która wspiera sprzedaż produktów oferowanych przez spółki Aegon w Polsce.

11. PRU

PRU oferuje rozwiązania, które zapewniają ochronę ubezpieczeniową połączoną z możliwością oszczędzania na dowolny cel, a jego flagowym produktem jest unikalne na polskim rynku oszczędnościowe ubezpieczenie na życie, pozwalające na zaplanowanie przyszłości finansowej i pomnażanie oszczędności.

 

PRU konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, wprowadzając do niej szereg umów dodatkowych, zabezpieczających klientów finansowo np. na wypadek poważnego zachorowania albo poważnego uszczerbku na zdrowiu.

 

Motto PRU brzmi:  „Od 165 lat staramy się robić więcej niż inni, bo dla kogoś może to znaczyć wszystko.” Firma działa nieprzerwanie od 1848 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij