witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

KILKA SŁÓW

O NAS

Razem już od przeszło 10 lat tworzymy zespół kompetentnych specjalistów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, by oferować usługi związane z ubezpieczeniami na jak najwyższym poziomie.

Nasza multiagencja rankomat.pl skupia 20 towarzystw ubezpieczeniowych i 4 różne rodzaje polis: na życie, turystyczne, nieruchomości i komunikacyjne.

Tworzymy i uaktualniamy rzeczowe publikacje w formie artykułów, wpisów blogowych czy miniporadników. Nasza działalność koncentruje się ponadto wokół fachowych rankingów, na podstawie których łatwiej podjąć decyzję o zakupie konkretnej polisy. Wszystkie te działania służą jednemu – aby Czytelnik mógł nie tylko wybrać polisę dostosowaną do własnych potrzeb, ale także miał świadomość kupowanego produktu.
 
Treści dostępne na naszych stronach internetowych są efektem współpracy wykwalifikowanych doradców ubezpieczeniowych z doświadczonymi redaktorami, którzy dzielą się wiedzą ubezpieczeniową z Czytelnikami w możliwie najbardziej przystępny sposób. Profesjonalizm i otwartość całego zespołu sprawia, że strony sygnowane marką ubezpieczeniaonline.pl zyskują popularność i zaufanie wielu Odbiorców.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij