witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Nationale-Nederlanden - Ubezpieczenie dziecka bez przerwy

Nationale-Nederlanden – Ubezpieczenie dziecka bez przerwy

 

Dbając o przyszłość swoich dzieci, każdy rodzic chciałby wspierać je na każdym etapie życia – tak psychicznie i mentalnie, jak i finansowo. Aby było to możliwe, można zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia od Nationale-Nederlanden – „Ubezpieczenie dziecka bez przerwy”.

 

Ubezpieczenie dziecka w Nationale-Nederlanden

 

Indywidualne ubezpieczenie szkolne zapewnia ochronę dziecka 24h/7 dni w tygodniu – obejmuje wypadki w szkole, na lekcjach, podczas zajęć pozaszkolnych, w domu, a nawet na wycieczkach i wakacjach za granicą!

Dziecko można ubezpieczyć od dnia narodzin do 18 roku życia, wykupując jeden z trzech dostępnych pakietów:

  • Standard – 50 zł/rok
  • Optimum – 125 zł/rok
  • Premium – 195 zł/rok.

Pakiety różnią się ceną oraz zakresem ochrony – najwyższy z nich obejmuje: złamania, skręcenia, zwichnięcia, oparzenia, rany wymagające szycia, urazy oraz groźne urazy.

W przypadku wystąpienia zdarzenia wypłacana jest konkretna, z góry ustalona kwota – od 500 zł do 10 000 zł. Środki wypłacane są po zgłoszeniu zdarzenia i dostarczeniu niezbędnej dokumentacji.

 

Dodatkowe pakiety

 

Ostateczna wysokość składki zależy od wybranego zakresu ubezpieczenia, liczby ubezpieczonych dzieci oraz ewentualnych opcji dodatkowych, do których należy:

  • Opieka po wypadku - 25 zł /rok

Wybierając dodatkowy pakiet "Opieka po wypadku" (dostępny w każdym wariancie), w razie wypadku dziecka można skorzystać m.in. z korepetycji, domowych wizyt lekarza, transportu medycznego czy usługi dostarczania leków.

  • Opieka medyczna - 60 zł /rok

Z dodatkowym pakietem "Opieka medyczna" (dostępny w wariantach optimum i premium) zapewnia się swojemu dziecku wizyty u specjalistów, badania, zabiegi ambulatoryjne oraz rehabilitację. Wszystko po to, by wróciło do pełnej sprawności!

 

Zakup ubezpieczenia

 

Ubezpieczenie można kupić w kilka minut online. Wystarczy wejść na stronę Nationale-Nederlanden, wybrać ubezpieczenie i interesujący nas pakiet, uzupełnić dane dziecka i opłacić polisę.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij