witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Concordia - Polisa Życie Plus

Concordia – Polisa Życie Plus

 

Concordia Ubezpieczenia ma w swojej ofercie liczne polisy mające chronić życie i zdrowie osoby ubezpieczonej. Jedną z nich jest ubezpieczenie „Życie Plus”, które prócz ochrony ubezpieczeniowej życia fundatora, promuje profilaktykę zdrowotną. Zakres ubezpieczenia w takim przypadku obejmuje wypłatę wysokiego świadczenia w przypadku wystąpienia chorób.

 

Promocja profilaktyki zdrowotnej w ramach polisy „Życie Plus” polega na tym, że Concordia zobowiązuje się do wypłaty świadczenia do 50 proc. wyższego dla klientów regularnie badających się i stosujących profilaktykę bezpieczeństwa, tj. zapinanie pasów w samochodzie podczas jazdy.

 

Podczas konstruowania zakresu ochrony ubezpieczeniowej w polisie „Życie Plus” można dobrać ryzyka spośród wielu różnych wariantów ubezpieczenia, dzięki czemu będzie ona dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Uwaga!

 

Zakres oferty jest tożsamy jak dla ubezpieczenia grupowego. Dotychczas był dostępny tylko w zakładach pracy, ale Concordia umożliwia zawarcie takiej samej umowy ubezpieczeniowej każdemu klientowi prywatnemu, bez względu na wykonywany zawód.

 

W przypadku niezdolności do pracy klienta lub przerwania nauki dziecka na studiach wyższych w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby, Concordia zobowiązuje się do pokrycia kosztów utrzymania i obsługi zadłużenia.

 

Szczegóły ubezpieczenia

 

Polisa „Życie Plus” kierowana jest do osób w wieku od 16. do 60. roku życia. W ramach ubezpieczenia umowa obejmuje takie zdarzenia jak:

  • narodziny dziecka,
  • poważne zachorowanie,
  • nieszczęśliwe wypadki,
  • pobyt w szpitalu,
  • śmierć rodziców, teściów,
  • śmierć ubezpieczonego,

 

Z tytułu urodzenia dziecka klient posiadający w Concordii ubezpieczenie „Życie Plus” otrzyma wypłatę świadczenia, z przeznaczeniem na dowolny cel. Posiadając taką polisę, jej fundator ma zapewnione środki finansowe na długotrwałe i kosztowne leczenie w przypadku poważnej choroby, m.in. nowotworu lub zawału serca, jak również na leczenie po przejściu nieszczęśliwego wypadku. Hospitalizacja osoby ubezpieczonej powoduje, że z polisy „Życie Plus” Concordia wypłaci diety dzienne, o ile pobyt w szpitalu spowodowany jest następstwem choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Będzie to wyrównanie utraconych lub zmniejszonych zarobków lub rekompensata za niedogodności związane z pobytem w szpitalu.

 

Na wypadek śmierci osób bliskich ubezpieczonemu - rodziców lub teściów, polisa zapewnia wypłatę świadczenia. Jednocześnie, zabezpieczy ona finansowo najbliższych ubezpieczonego na wypadek jego śmierci. Wśród innych zalet ubezpieczenia „Życie Plus” można wymienić opcję pokrycia przez Concordię kosztów utrzymania i obsługi zadłużenia oraz objęcie ochroną śmierci współmałżonka lub dziecka ubezpieczonego. Dodatkowo w ramach ubezpieczenia Concordia oferuje swoim klientom skorzystanie z usługi „Lekarz na telefon”.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij