witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

MetLife Bezpieczne Dziecko Premium

Dzięki połączeniu umów MetLife Gwarancja Jutra oraz MetLife Bezpieczne Dziecko Premium możemy zadbać o bezpieczeństwo dziecka zarówno w przyszłości, jak i tu i teraz. Zawierając umowę MetLife Gwarancja Jutra, zyskujemy pewny i elastyczny sposób, by gromadzić kapitał dla dziecka i umożliwić mu niezależny start w dorosłość. Z kolei dzięki umowie Bezpieczne Dziecko Premium zapewnimy dziecku najlepszą możliwą ochronę, by mogło swobodnie i bezpiecznie bawić się i odkrywać świat. Bezpieczne Dziecko Premium można zawrzeć już od 27 zł miesięcznie. 

 

Ubezpieczenie MetLife Gwarancja Jutra plus Bezpieczne Dziecko Premium dostępne jest w sieci agencji i u wybranych partnerów MetLife. 

 

 

Grupa MetLife

 

MetLife powstał w 1868 roku i jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Z produktów i usług MetLife korzystają klienci w ponad 40 krajach. Jest liderem w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie.

 

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu

 

Powstała w 1976 roku Fundacja MetLife kontynuuje długoletnią tradycję zaangażowania społecznego firmy. Obecnie działa w skali globalnej, a jej misją jest rozpowszechnianie włączenia finansowego, czyli umożliwianie dostępu do wiedzy ekonomicznej i usług finansowych społecznościom na całym świecie.

 

W Polsce MetLife wspiera działania m.in. Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Fundacji "Porozumienie Bez Barier", Fundacji " Habitat for Humanity Poland", stowarzyszenia i fundacji „Integracja”, które działają na rzecz osób niepełnosprawnych.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij