witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

AVIVA Nowa perspektywa

AVIVA Nowa perspektywa

 

W ofercie polis na życie Grupa AVIVA posiada produkt kierowany do tych klientów, którzy chcieliby w sposób kompleksowy i wszechstronny chronić życie i zdrowie swojej rodziny w dłuższej perspektywie czasu. Mowa tu o produkcie promowanym pod nazwą „Nowa Perspektywa”. Jest to ubezpieczenie zdrowia i życia dla rodziców i całej rodziny. Podpisując umowę ubezpieczeniową, firma AVIVA zapewnia rodzicom nawet do 800 tys. zł świadczeń przeznaczonych na leczenie i spłatę kredytów. Daje ponadto dostęp do prywatnej opieki medycznej dla całej rodziny oraz telefoniczne konsultacje medyczne o każdej porze dnia i nocy.

 

Świadczenia finansowe

 

Ubezpieczenie Nowa Perspektywa w AVIVA gwarantuje wypłatę wysokich świadczeń na wypadek poważnej choroby rodzica. Polisa ubezpiecza mamę i tatę w razie 40 poważnych chorób, w tym zawału serca, nowotworów złośliwych, udaru mózgu, stwardnienia rozsianego, przeszczepów, utraty wzroku lub mowy. Prócz tego ubezpieczenie to kompleksowo obejmie ochroną zdrowotną także dzieci w rodzinie - dziecko zostanie ubezpieczone w razie 8 poważnych chorób, w tym cukrzycy, niewydolności nerek, nowotworów złośliwych czy na wypadek koniecznych przeszczepów.

 

Co ważne - AVIVA zapewnia w ramach umowy Nowa Perspektywa, wypłatę pieniędzy dla osób ubezpieczonych, od razu po postawieniu diagnozy lub leczeniu. Nie żąda przy tym przedstawiania faktur lub oświadczeń o wysokości wydatków poniesionych w związku z leczeniem. Nawet po wypłacie takich świadczeń z ubezpieczenia polisa na życie nadal będzie chroniła osobę ubezpieczoną.

 

Klient ma możliwość zdecydowania, jaka część składki odprowadzanej na produkt Nowa Perspektywa, będzie przeznaczana na ochronę ubezpieczeniową, a jaka na inwestycję. Ma przy tym możliwość pomnażania swoich oszczędności, w ramach trzynastu ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych oraz wpłacania dodatkowych środków na rachunki dedykowane.

 

Ubezpieczenie zapewni prywatną opiekę medyczną dla ubezpieczonego, jego partnera czy współmałżonka, jak i dzieci, w ramach pakietu „Bądź zdrów”. Może przynieść rekompensatę za utracone dochody w przypadku hospitalizacji i nawet do 800 tys. zł wypłaty świadczenia w razie niezdolności do pracy. Klient może wybierać pośród 3 rodzajów ubezpieczeń wypadkowych oraz skorzystać z powtórnej opinii lekarskiej czy konsultacji ze światowej klasy specjalistami i z bogatego pakietu usług Assistance.

 

Uwaga!

 

Jeśli klient zdecyduje się na podpisanie wielu umów dodatkowych do podstawowego ubezpieczenia na życie w AVIVA w ramach Nowej Perspektywy, tym stosunkowo niższą stawkę na ubezpieczenie będzie musiał odprowadzać. Dzieje się to dzięki formule Smart, która wyznacza ramy funkcjonowania oferty na ubezpieczenie na życie i zdrowie dla rodziców Nowa Perspektywa w firmie AVIVA.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij