witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Allianz - Plan na dziś i jutro

Allianz - Plan na dziś i jutro

 

Allianz daje klientom indywidualnym możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia na życie „Plan na dziś i jutro”. Jest to forma zabezpieczenia dla wszystkich członków rodziny na wypadek Twojej śmierci. Co ważne, wypłacone z niego świadczenie nie będzie opodatkowane podatkiem od zysków kapitałowych, tzw. podatkiem Belki. Cała kwota wypłaty wpłynie więc na konto uposażonych w umowie ubezpieczeniowej osób.

 

Pieniądze wypłacone z tego ubezpieczenia pozwolą Twoim bliskim na spłatę ewentualnych zobowiązań finansowych i utrzymanie standardu życia na dotychczasowym poziomie nawet po Twojej śmierci. Polisa „Plan na dziś i jutro” spełnia zatem funkcję podstawowego, najważniejszego zabezpieczenia finansowego dla Twoich bliższych. Ubezpieczenie na życie w Allianz jest dostępne w wersji terminowej i bezterminowej.

 „Plan na dziś i jutro” zagwarantuje ochronę rodziny, ale jednocześnie będzie zabezpieczeniem na przyszłość, dzięki regularnemu oszczędzaniu.

 

Do kogo kierowane jest ubezpieczenie?

 

Istnieje możliwość dołączenia do jednej polisy współmałżonka, partnera oraz dzieci. Allianz kieruje więc ten produkt ubezpieczeniowy nie tylko do formalnie zawartych małżeństw, ale i do osób tworzących rodzinę, ale żyjących w związkach partnerskich. To polisa, która z jednej strony jest klasycznym ubezpieczeniem na życie, a z drugiej daje możliwość zadbania o zdrowie swoje i rodziny oraz opcję oszczędzania pieniędzy na przyszłość.

 

Dodatkowe profity

 

Zawierając umowę ubezpieczenia „Plan na dziś i jutro” w Allianz otrzymujesz jedną polisę, w ramach której dbasz o zdrowie i życie swoje i rodziny. Dodatkowo, otrzymujesz polisę Allianz Best Doctors, która daje możliwość leczenia w klinikach na całym świecie. W razie zachorowania masz opcję wyboru lekarza i nie czekasz w długich kolejkach do szpitali w ramach świadczeń z Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

W razie poważnego zachorowania lub wypadku otrzymujesz wsparcie finansowe na leczenie. Możesz regularnie oszczędzać w polisie na przyszły, dowolny cel. Dodatkowo wraz z ubezpieczeniem na życie otrzymujesz dostęp do całodobowej pomocy Assistance, świadczonej 7 dni w tygodniu, która przydaje się w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Allianz daje swoim klientom dowolność w komponowaniu programu ochrony „Plan na dziś i jutro”. Przejawia się to w możliwości zmiany sumy ubezpieczenia i ustaleniu, jaka część składki ubezpieczeniowej będzie przeznaczana na pomnażanie kapitału.

 

Kapitał na przyszłość

 

„Plan na dziś i jutro” to nie tylko ubezpieczenie na życie i zdrowie, ale program efektywnego oszczędzania na przyszłość. Klient może dopasować sposób inwestowania do bieżącej sytuacji finansowej, swoich potrzeb i oczekiwań czy skłonności do podejmowania ryzyka inwestycyjnego. Allianz oferuje klientom szeroki wybór ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych oraz opcję dokonywania całkowicie bezpłatnych i nielimitowanych operacji przenoszenia posiadanych środków między funduszami.

 

Wykupując „Plan na dziś i jutro” uzyskujesz automatycznie dostęp do platformy internetowej e-serwis, za pośrednictwem której łatwo i wygodnie możesz zarządzać swoimi oszczędnościami.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij