witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Aegon - Program na Życie

Aegon Program na Życie

 

Aegon oferuje klientom m.in. kompleksową polisę ochronno-inwestycyjną pod nazwą „Program na Życie”. To rozwiązanie, które z jednej strony gwarantuje wysoką wypłatę środków na zakończenie umowy, a z drugiej zapewnia ochronę życia i zdrowia klienta, wraz z zabezpieczeniem finansowym dla bliskich.

 

Program na Życie to właściwie ubezpieczenie na życie i dożycie, które składa się z dwóch elementów:

 • modułu kapitałowego, pozwalającego na zabezpieczenie kapitału na przyszłość i zapewniającego ochronę na wypadek śmierci;
 • modułu ochronnego, zabezpieczającego klienta na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych, w tym 30 poważnych chorób, ponad 300 operacji medycznych, pobytu w szpitalu oraz trwałego inwalidztwa.

 

Ponadto Aegon daje możliwość rozszerzenia zakresu ochrony ubezpieczeniowej w Programie na Życie, aby właściwie dopasować polisę do indywidualnych potrzeb klienta.  Można wybrać dodatkowe umowy ubezpieczeniowe, obejmujące ryzyka uzupełniające, tj. ryzyka zdrowotne lub ryzyka wypadkowe. Wśród ryzyk zdrowotnych ubezpieczyciel Aegon wymienia:

 • całkowitą i trwałą niezdolność do pracy spowodowaną chorobą, uszkodzeniem ciała lub rozstrojem zdrowia,
 • operacje medyczne,
 • poważne zachorowania,
 • przejęcie opłacania składek na wypadek całkowitej i trwałej niezdolności do pracy.

 

W grupie ryzyk wypadkowych znalazły się spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem:

 • trwałe inwalidztwo,
 • całkowita i trwała niezdolność do pracy,
 • pobyt w szpitalu,
 • śmierć,
 • trwały uszczerbek na zdrowiu.

 

Szczegóły umowy

 

Klient decyduje, na jak długi okres chce zawrzeć umowę na Program na Życie w Aegon. Do wyboru ma polisy 5, 10, 15 lub 20-letnie. Jeśli chciałby zrezygnować z umowy przed jej zakończeniem, wartość wypłaty kapitału zostanie podana na polisie. Może zadecydować o częstotliwości opłacania składki - raz na miesiąc lub raz na rok.

 

Program na Życie kierowany jest przez Aegon do klientów, którzy chcą połączyć w ramach jednego produktu finansowo-ubezpieczeniowego, możliwość gromadzenia kapitału, ochrony życia i zdrowia. W momencie, kiedy fundatora polisy by zabrakło, uposażone w umowie ubezpieczeniowej osoby mają zapewnioną ochronę w gwarantowanej wysokości i to już od pierwszego dnia po zawarciu umowy. Ta sama polisa daje klientowi ochronę na wypadek poważnego zachorowania, operacji medycznych, pobytu w szpitalu oraz innych nieszczęśliwych wypadków.

 

Transparentna polityka finansowa prowadzona przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Aegon sprawia, że klient jest świadom, w jakiej wysokości opłaty będzie musiał uiścić, w związku z zawartą umową na Program na Życie.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij