witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Allianz - Indywidualne terminowe ubezpieczenie na dożycie z planem edukacyjnym

Allianz – Indywidualne terminowe ubezpieczenie na dożycie z planem edukacyjnym

 

Zapewnienie stabilnej i bezpiecznej przyszłości dla swojego dziecka to priorytet dla rodzica. Wszyscy rodzice chcieliby, aby ich dziecko otrzymało solidne wsparcie podczas wkraczania w dorosłość i miało szerokie możliwości wyboru kierunku kształcenia, zgodnego ze swoimi oczekiwaniami i zainteresowaniami. Możesz zapewnić to wszystko swojemu synowi i córce, wykupując polisę posagową w Allianz.

 

Najważniejsze kwestie związane z ubezpieczeniem posagowym Allianz

 

Firma ubezpieczeniowa Allianz oferuje rodzicom dzieci indywidualne, terminowe ubezpieczenia na dożycie z planem edukacyjnym. Jest to ubezpieczenie pozwalające na budowanie kapitału, który przyda się na kolejnych etapach edukacji dziecka. To forma polisy posagowej, pozwalająca na zawarcie dodatkowych umów z ubezpieczycielem, dzięki czemu klient może rozszerzyć ochronę ubezpieczeniową.

 

Terminowe ubezpieczenie na dożycie z planem edukacyjnym znajdujące się w ofercie Allianz jest ubezpieczeniem posagowym, czyli polisą dla dziecka, zapewniającą mu bezpieczny start w przyszłość. Będzie ono odpowiednie przede wszystkim dla rodziców, którzy chcieliby zapewnić swoim dzieciom udane wejście w dorosłość oraz możliwość zdobycia wykształcenia.

 

Ubezpieczenie to zapewni bezpieczną przyszłość finansową dziecku, ponieważ Allianz zobowiązuje się do wypłaty sumy ubezpieczenia dziecku. Klient może zaplanować program systematycznego oszczędzania, a wypracowany w toku trwania inwestycji przez Allianz zysk, powiększy świadczenie dla naszej pociechy. Ubezpieczony może dokonać częściowej wypłaty środków z rachunku zysków.

 

Dla kogo ubezpieczenie?

 

Ubezpieczenie posagowe z firmy Allianz jest adresowane do rodziców, którzy mają dzieci niepełnoletnie, tj. które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia. Warunkiem objęcia ochroną ubezpieczeniową i zawarcia umowy jest poprawne wypełnienie wniosku o zawarcie polisy, opłacenie pierwszej składki lub obciążenie nią rachunku, w ramach polecenia zapłaty.

 

Ochrona z polisy na życie

 

Polisa na życie, jaka jest integralnym elementem terminowego ubezpieczenia Allianz, zapewnia wypłatę świadczenia w momencie dożycia do dnia wygaśnięcia ochrony ubezpieczeniowej jak i w momencie, kiedy klient umrze. Suma ubezpieczenia zostaje w obu przypadkach wypłacona ubezpieczonemu dziecku na koniec trwania umowy. W chwili podpisywania umowy z Allianz klient określa sumę ubezpieczenia oraz wiek, w którym dziecko otrzyma świadczenie.

 

Ubezpieczenie ma charakter polisy zawieranej na czas określony - minimum 5 lat, a maksimum 25 lat. Tymczasowa ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się już na drugi dzień po podpisaniu umowy i opłaceniu składki. W tym czasie Allianz ponosi pełną odpowiedzialność na wypadek śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

 

Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia, przy podpisaniu umów dodatkowych, o ochronę:

  • dotyczącą wypłaty renty w przypadku śmierci ubezpieczonego, co miesiąc,
  • na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku,
  • dotyczącą zwolnienia z opłacania składek na wypadek inwalidztwa.

 

Do każdej polisy posagowej firma Allianz prowadzi tzw. rachunek zysków, na którym gromadzone są składki indeksacyjne i doraźne oraz udział w zyskach od zainwestowanych rezerw ubezpieczeniowych. Są one łącznie inwestowane w bezpieczne instrumenty finansowe. Klient zobowiązany jest do opłacania składki rocznej, półrocznej, kwartalnej lub miesięcznej, w wysokości obliczanej na podstawie publikowanych przez towarzystwo tabel. Może też dokonywać wpłat jako składki doraźne.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij