witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Prudential - Kompleksowa ochrona na wypadek poważnego zachorowania

Prudential - Kopleksowa ochrona na wypadek poważnego zachorowania

 

Poważne zachorowanie może zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. W Prudentialu wiemy o tym jak ważne jest wsparcie w takiej sytuacji. Wtedy liczy się nie tylko czas, ale również dostęp do kosztownych metod leczenia czy leków. Choroba może uniemożliwić Ci aktywność zawodową przez dłuższy czas lub zupełnie ją wykluczyć. Środki z ubezpieczenia mogą pomóc sprawnie dostosować się Tobie i Twojej rodzinie do nowej sytuacji.

 

Ubezpieczenie Kompleksowej ochrony na wypadek poważnego zachorowania to umowa dodatkowa, którą możesz zawrzeć do umów oszczędnościowych „Emerytura bez Obaw”, „Oszczędności na Plus” i ubezpieczenia na życie „Komfort życia”, wzmacniając tym samym Twoją ochronę.

 

Wysoki poziom ochrony – maksymalna łączna wysokość wypłaconych Tobie świadczeń w przypadku kilku zachorowań może wynieść nawet 350% sumy ubezpieczenia.

 

Bezpieczeństwo domowego budżetu – pracując na etacie, wykonując wolny zawód lub prowadząc działalność gospodarczą w przypadku poważnego zachorowania możesz być spokojny o domowy budżet. Koszty leków, rehabilitacja, utrzymanie rodziny czy spłata innych zobowiązań to wydatki, które mogą poważnie obciążyć domowy budżet w okresie pozostawania bez pracy. Świadczeniem z tytułu umowy możesz zabezpieczyć finanse Twojej rodziny.

 

Szeroki zakres ochrony – gwarantujemy ochronę obejmującą aż 54 zachorowania.

 

Możliwość wypłaty kilku świadczeń – zachorowania zostały podzielone na cztery grupy, tak aby w przypadku niektórych chorób po wypłacie świadczenia umowa mogła być kontynuowana.

 

Druga opinia medyczna – masz możliwość przekazania dokumentacji medycznej dotyczącej choroby i skonsultowania diagnozy ze specjalistą z najlepszych ośrodków medycznych na świecie.

 

Wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach – ochrona na wypadek poważnego zachorowania zapewni Ci dodatkowe środki finansowe, które możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na kosztowne leczenie, specjalistyczną diagnozę lub utrzymanie dotychczasowego standardu życia Twojej rodziny.

 

Ubezpieczenie zdrowia na długie lata – umowę możesz kontynuować do ukończenia 65 roku życia.

 

    SPRAWDŹ

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij