witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

UNIQA - Plan Uniwersalny

UNIQA – Plan Uniwersalny

 

Wśród produktów ubezpieczeniowych firmy UNIQA, znajduje się polisa inwestycyjno-ochronna, proponowana klientom pod nazwą Plan Uniwersalny. Pozwala ona na gromadzenie z jednej strony kapitału na przyszłą emeryturę lub na dowolnie wybrany cel, dzięki systematycznie opłacanym składkom, a z drugiej strony zabezpiecza finansowo bliskich ubezpieczonego na wypadek jego śmierci.

 

Jeśli dojdzie do zdarzenia ubezpieczeniowego, tj. śmierci fundatora polisy, UNIQA wypłaci osobom mu bliskim świadczenie w wysokości przekraczającej 10-krotność podstawowej składki rocznej lub w wysokości wartości polisy, jeśli jest wyższa niż suma ubezpieczenia.

 

Plan Uniwersalny niesie za sobą wiele korzyści dla klientów:

  • ochronę ubezpieczeniową dla bliskich, na wypadek śmierci fundatora polisy,
  • gromadzenie środków na przyszłość, na wybrany cel,
  • wsparcie doradców UNIQA przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych,
  • dostęp do różnych ubezpieczeniowych funduszy inwestycyjnych pod jednym parasolem - inwestycje bez podatku od zysków kapitałowych,
  • długoterminowe inwestycje, wynoszące co najmniej 10 lat.

 

Część inwestycyjna polisy

 

W ramach Planu Uniwersalnego UNIQA daje możliwość swoim klientom wybór jednego z wyselekcjonowanych ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych - polskich i zagranicznych oraz obranie optymalnej strategii inwestycyjnej.

 

W pierwszej kolejności przy spotkaniu z doradcą UNIQA, klient analizuje swoje potrzeby i możliwości, następnie wybiera fundusze, w które będzie inwestowana część składki, opłaca składkę podstawową i ewentualnie dodatkową. W późniejszym czasie istnieje możliwość dowolnej zmiany funduszy online, bez uiszczania podatku czy innych opłat.

 

W ten sposób można systematycznie i regularnie inwestować pieniądze, z minimalnym ryzykiem utraty swoich środków finansowych. Klient sam dobiera fundusze o różnych profilach ryzyka, dostosowując je do własnych wymagań i oczekiwań. Plan Uniwersalny jest produktem inwestycyjno-ochronnym, stworzonym z myślą o realizacji przez klientów długofalowych celów wszelkiego rodzaju. Długoterminowy charakter umowy z UNIQA wynika ze specyfiki inwestowania. Otóż im dłuższy jest horyzont inwestycyjny, tym większą będziemy mieć szansę na osiągnięcie założonego celu inwestycyjnego.

 

Plan Uniwersalny w UNIQA przeznaczony jest dla osób chcących gromadzić pieniądze w dłuższym okresie czasu - co najmniej 10-letnim, które jednocześnie pragną zabezpieczyć finansowo przyszłość swojej rodziny i najbliższych. Na koniec 10. roku trwania umowy polisy Plan Uniwersalny, UNIQA przyznaje klientom premię: refundacyjną lub lojalnościową.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij