witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Nationale-Nederlanden - Ubezpieczenie na Życie i Zdrowie

Nationale-Nederlanden Ubezpieczenie na Życie i Zdrowie

 

Bycie rodzicem to ogromna odpowiedzialność. Żeby ze spokojem myśleć o jutrze, warto zabezpieczyć przyszłość swoją i bliskich na każdą okoliczność. Aby to zrobić, można zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia od Nationale-Nederlanden – Ubezpieczenie na Życie i Zdrowie.

 

Ubezpieczenie na Życie i Zdrowie

 

W razie choroby lub nieszczęśliwego wypadku zapewnij sobie środki na leczenie oraz na życie w przypadku niezdolności do pracy. Zyskaj pewność, że jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają odpowiednie wsparcie.

 

Dopasowana oferta

 

Ubezpieczenie możesz dopasować do swoich potrzeb i możliwości. W trakcie rozmowy z przedstawicielem to Ty wybierasz sumę ubezpieczenia, od której zależy m.in wyskokość składek. Nationale-Nederlanden wypłaca:

 

  • nawet do 1 000 000 zł w razie niezdolności do pracy
  • nawet ponad 1 000 000 zł w przypadku śmierci

Środki można przeznaczyć na dowolny cel np. na dalszą edukację dzieci lub spłatę kredytu.

 

Objęcie polisą nawet do 10 osób

 

Polisą możesz objąć do 10 osób. Ustalając kto i w jakiej wysokości otrzyma świadczenie, gdyby Ciebie zabrakło.

 

Dodatkowe pakiety

 

W ciągu ostatnich 5 lat Nationale-Nederlanden wypłaciło ponad 123 mln zł swoim klientom zmagającym się z poważnymi chorobami. Towarzystwo oferuje:

  • Ubezpieczenie cukrzycowe
  • Ubezpieczenie na wypadek nowotworu
  • Ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania

Jeśli zdecydujesz się na takie rozszerzenie, otrzymasz nie tylko wypłatę świadczenia, ale również, w zależności od wybranego pakietu: konsultacje ze specjalistami, pokrycie kosztów zakupu leków, pre-diagnozę i konsultacje medyczne, czy pomoc assistance w codziennym życiu.

 

Zakup ubezpieczenia

 

Ubezpieczenie można kupić, wchodząc na stronę Nationale-Nederlanden, uzupełniając dane w formularzu kontaktowym. Przedstawiciel zadzwoni do Ciebie, odpowie na wszelkie pytania i pomoże dopasować ofertę, aby jak najlepiej spełniała Twoje oczekiwania.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij