witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Generali - ProFamilia

Generali – ProFamilia

 

AdvertisementProFamilia to nie tylko podstawowe zabezpieczenie najbliższych w przypadku Twojej śmierci. To przede wszystkim możliwość elastycznego doboru zakresu ubezpieczenia oraz wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia w zależności od potrzeb i bieżącej sytuacji życiowej.

 

ProFamilia to również ubezpieczenie,  które pozwala na inwestowanie części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, dzięki czemu zabezpieczysz przyszłość swoją i swoich najbliższych . Daje ono także możliwość dodatkowego oszczędzania na emeryturę poprzez zawarcie umów Indywidualnego Konta Emerytalnego (IKE) lub Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE).

 

W ramach naszego ubezpieczenia na życie masz możliwość:

 

  • wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia zależnie od potrzeb i bieżącej sytuacji życiowej;
  • rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej aż o 25 umów dodatkowych, w tym umowy dla Dzieci oraz umowy IKE i IKZE;
  • zabezpieczenia przyszłości Twojej i najbliższych dzięki inwestowaniu części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe;
  • ubezpieczenia na wypadek trwałego inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem;
  • ubezpieczenia na wypadek poważnego zachorowania (40 poważnych chorób, w tym: nowotwór, zawał serca, udar mózgu i wiele innych), a także całkowitej niezdolności do pracy;
  • ubezpieczenia na wypadek pobytu w szpitalu i poważnej operacji.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij