witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

NNLife Gwarancja Jutra

Dzięki połączeniu umów NNLife Gwarancja Jutra oraz Bezpieczne Dziecko Premium możemy zadbać o bezpieczeństwo dziecka zarówno w przyszłości, jak i tu i teraz. Zawierając umowę NNLife Gwarancja Jutra, zyskujemy pewny i elastyczny sposób, by gromadzić kapitał dla dziecka i umożliwić mu niezależny start w dorosłość. Z kolei dzięki umowie Bezpieczne Dziecko Premium zapewnimy dziecku najlepszą możliwą ochronę, by mogło swobodnie i bezpiecznie bawić się i odkrywać świat. Bezpieczne Dziecko Premium można zawrzeć już od 27 zł miesięcznie. 

 

Ubezpieczenie NNLife Gwarancja Jutra plus Bezpieczne Dziecko Premium dostępne jest w sieci agencji i u wybranych partnerów NNLife. 

 

 

Grupa NNLife

 

1 sierpnia 2022 nazwa MetLife TUnŻiR S.A. została zmieniona na NNLife TUnŻiR S.A. i działa pod logo Nationale-Nederlanden. To kolejny krok w łączeniu firmy z Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A., które zostanie zakończona na początku 2023 roku. Do tego czasu będą stanowić osobne firmy.

 

Integracja nie nakłada żadnych dodatkowych obowiązków na klientów. Dotychczasowe umowy ubezpieczenia pozostają aktywne i nie wymagają żadnych zmian.

 

Polisa na Życie może być korzystnym rozwiązaniem dla osób, które myślą o przyszłości, chcą finansowo zabezpieczyć swoich bliskich lub planują kredyt hipoteczny.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij