witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

PRU - Komfort życia

PRU Komfort Życia

 

PRU oferuje swoim klientom m.in. ubezpieczenia na życie w ramach polisy „Komfort Życia”. To ubezpieczenie dopasowane do potrzeb zapewniające wsparcie finansowe na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej. Jako rodzice zawsze myślimy o zapewnieniu spokojnej i stabilnej przyszłości dla swoich dzieci. Ubezpieczenie „Komfort Życia” to zagwarantuje. Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia w wysokości sumy ubezpieczenia, które pomoże uporać się tą trudną sytuacją i pomoże utrzymać dotychczasowy standard życia.

 

Wśród korzyści, jakie zapewnia ubezpieczenie na życie z PRU wymienia się:

  1. stabilność finansowa dla bliskich, bo w razie śmierci osoby ubezpieczonej otrzymają oni wypłatę świadczenia,
  2. bezpieczeństwo finansowe na lata - okres ubezpieczenia ustala ubezpieczony w zależności od swoich potrzeb, minimalnie na 5 lat, a maksymalnie do ukończenia przez niego 75. roku życia,
  3. szeroki zakres ochrony - możliwość skorzystania z 9 różnych, dodatkowych umów ubezpieczeniowych, zapewniających wsparcie finansowe osobie ubezpieczonej, na wypadek, gdyby dotknęła ją poważna choroba, poważny uszczerbek lub byłaby niezdolna do wykonywania jakiejkolwiek pracy zarobkowej,
  4. możliwość elastycznego dostosowania poziomu ochrony oraz wysokości sum ubezpieczenia do własnych potrzeb,
  5. niska kwota składki - ubezpieczenie jest dostępne od 40 zł miesięcznie i nie będzie obciążało zanadto budżetu domowego,
  6. możliwość podwyższenia sumy ubezpieczenia bez konieczności ponownej oceny ryzyka, w ważnych momentach życia, np. gdy urodzi się dziecko lub kupisz mieszkanie lub dom.

 

Dla kogo?

 

Ubezpieczenie „Komfort Życia” w PRU przeznaczone jest dla osób, które w sposób odpowiedzialny troszczą się o swoich bliskich i które w dniu podpisania umowy są w wieku 18-71 lat. Ubezpieczenie pozwala na zabezpieczenie finansowe przyszłości osób wskazanych przez ubezpieczonego na wypadek jego śmierci w trakcie trwania umowy ubezpieczenia.

 

Umowy dodatkowe

 

Istnieje możliwość zawarcia do umowy głównej ubezpieczenia na życie „Komfort Życia” innych umów dodatkowych. Umowy te zapewniają wsparcie finansowe w przypadku śmierci w nieszczęśliwym wypadku, niezdolności do wykonywania jakiejkolwiek pracy zarobkowej, poważnego uszczerbku lub poważnego zachorowania - objętych ubezpieczeniem jest ryzyko 54 różnych chorób. W umowach dodatkowych możliwa jest ochrona dziecka na wypadek niezdolności dziecka do samodzielnej egzystencji czy poważnego zachorowania na jedną z 11 ujętych w polisie chorób.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij