witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Oszczędna mama używa kalkulatora ubezpieczeń

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Dobrze przemyślany wybór ubezpieczenia nie powinien wpłynąć na miesięczny budżet. Taka polisa zapewni ochronę, jak i nie obciąży zbytnio naszego portfela. Może to być ważne dla świeżo upieczonych mam, ponieważ wydatki w czasie wychowywania dzieci zazwyczaj ogranicza się do minimum.

kalkulator ubezpieczeń na życie 

Ubezpieczenie jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ ma chronić nasze życie i zdrowie. Ale warto spojrzeć na ubezpieczonego rodzica z perspektywy dziecka. Takiemu rodzicowi nie grozi żaden problem, choroba ani inni nieszczęście, ponieważ w każdej sytuacji otrzyma odpowiednie wsparcie finansowe, dzięki czemu dzieci nie odczują ciężaru trudnej życiowej sytuacji. A przed przecież je chcemy uchronić w pierwszej kolejności przed tego rodzaju sytuacjami.

 

 

    KUP UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

 

Zakup polisy na życie - jak nie popełnić błędu?

 

Każda mama wie jak dużo czasu pochłaniają codzienne obowiązki. Wychowanie dziecka, jak również opieka nad nim wymaga poświęcenia mnóstwa uwagi oraz czasu. W tym wszystkim ciężko wygenerować wolną chwilę na inne potrzeby takie jak opłaty, zakupy, decyzje dotyczące odległej przyszłości. Stąd najczęściej młode mamy odkładają decyzję o zakupie ubezpieczenia na później. A to ogromny błąd! W sytuacji, gdy mama z powodu ciężkiej choroby wyląduje w szpitalu na takie decyzje będzie za późno. A z kolei dziecko wyczuje zagrożenie, stres, nerwy i złe emocje rodziców.

 

Decyzję o zakupie polisy nie powinno odkładać się na później. Przy zakupie ubezpieczenia na życie kalkulator może okazać się niezwykle pomocny. Przede wszystkim pomoże zaoszczędzić wiele cennego czasu, który będzie można poświęcić dla swojej pociechy. Kalkulator to narzędzie stworzone przez towarzystwa ubezpieczeniowe, które ma pomóc potencjalnym klientom w obliczaniu skomplikowanych stóp procentowych, składek miesięcznych a także wysokości świadczeń należnych za przebyte zdarzenia, opisane w umowie.

 

Nie każdy ma czas na dokładnie obliczenia dotyczące własnego budżetu, a później jeszcze warunków poszczególnych ofert. Dlatego warto skorzystać z narzędzi przygotowanych przez specjalistów. Dzięki temu unikniemy niemiłych zaskoczeń dotyczących na przykład wzrostu składek czy oprocentowania w czasie podpisywania umowy.

 

Redakcja poleca: Ubezpieczenie na życie w Olsztynie - gdzie szukać tanich ofert?

 

Oszczędna mama sprawdza i porównuje 

 

Każda mama wie o tym, jak bardzo potrzebne są pieniądze przy wychowaniu dzieci. Rodzice dobrze sytuowani również borykają się z dużymi wydatkami, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Dlatego wydatki jest dobrze rozplanować i skierować w odpowiednie cele, dzięki którym nie będą one generować strat.

 

Taką stratą może być na przykład przepłacone ubezpieczenie. Zamiast wydawać więcej na składki, warto dobrze zapoznać się z dostępnymi ofertami. Na dzisiejszym rynku ubezpieczeniowym istnieje wiele towarzystw ubezpieczeniowych, zarówno polskich, jak i z zagranicznym kapitałem. Oferty są niezwykle różnorodne, często również elastyczne, które można dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań.

 

Aby znaleźć tanią i jednocześnie bogatą ofertę nie musimy poświęcać długich godzin na poszukiwania przez internet. Możemy skorzystać z pomocy porównywarki ubezpieczeniowej. Wystarczy, że wypełnimy krótką ankietę dotyczącą naszych potrzeb i możliwości a otrzymamy w odpowiedzi dopasowaną do naszej osoby ofertę kilku różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu dowiemy się jakie ceny posiadają konkurencyjne towarzystwa w przypadku podobnych ofert.

 

Może wówczas okazać się, że inna firma przedstawi nam o wiele tańszą ofertę, która w pełni odpowiada na nasze oczekiwania. Nie bójmy się sprawdzać, możemy wiele na tym zyskać.

 

    ZOBACZ ILE KOSZTUJE UBEZPIECZENIE

Redakcja ubezpieczonamama.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij