witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Ubezpieczenie na życie bez ograniczeń wiekowych?

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Ubezpieczenie na życie bez ograniczeń wiekowych – czy takie polisy istnieją na rynku polskim? Towarzystwa ubezpieczeniowe w takich wypadach ograniczają zawieranie polis, ale ubezpieczenie na życie bez ograniczeń wiekowych da się znaleźć w Internecie.

 ubezpieczenie na życie dla młodej mamy

Nasz wiek stwarza bariery w różnych dziedzinach życia. Wiele razy pomyśleliśmy: Na to jestem już za stary. Zgoda, nasze lata i sędziwy wiek mogą stworzyć nam granicę nie do przeskoczenia, ale jeśli nie mamy jeszcze polisy ubezpieczeniowej na życie, to dalej możemy wykupić takie ubezpieczenie przez Internet. Im jesteśmy starsi, tym bardziej rośnie u nas ryzyko poważnych zachorowań lub śmierci. Towarzystwa ubezpieczeniowe w takich wypadach ograniczają zawieranie polis, ale ubezpieczenie na życie bez ograniczeń wiekowych da się znaleźć w Internecie. Jednak czy warto wykupić sobie taką polisę?

    KUP UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Możemy znaleźć oferty skierowane do osób po 60-tym roku życia, ale musimy się liczyć np. z większą składką za polisę niż w ubezpieczeniu dla osoby młodszej. Dlatego uczulamy, jeśli nie udało się wykupić polisy w przeszłości, to trzeba jak najszybciej się tym zająć.

 

Gdzie mogę znaleźć ubezpieczenie na życie bez ograniczeń wiekowych?

 

Poniżej przedstawiamy kilka ofert z prywatnych towarzystw ubezpieczeniowych, które cieszą się dużą popularnością już od lat na rynku polskim. Niestety, bardzo trudno znaleźć ubezpieczenie na życie bez ograniczeń wiekowych w renomowanych towarzystwach ubezpieczeniowych.

 

Towarzystwo ubezpieczeniowe

Wiek maksymalny

Szczegóły

Allianz – Moi Bliscy

Do 85 roku życia.

Bezterminowe ubezpieczenie na życie, bez badań lekarskich. Suma ubezpieczenia wynosi od 1000 do 100 000 zł.

Generali – Ubezpieczenie Lew Senior

Do 75 roku życia.

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony. Suma ubezpieczenia wynosi od 5000 do 25 000 zł.

Warta – Diamentowa przyszłość

Do 65 roku życia.

Suma ubezpieczenia określana jest na podstawie: wieku, płci, stanu zdrowia ubezpieczonego, trybu życia ubezpieczonego, charakteru wykonywanej pracy, wysokości i częstotliwości płatności składki regularnej oraz zakresu ochrony ubezpieczeniowej.

 

Jak widać, wiele biur ubezpieczeniowych, które radują się głębokim zaufaniem wśród Polaków, nie mogą sobie pozwolić na podpisywanie umowy z kim im się podoba. Niestety, prócz chorób przewlekłych, to wiek jest granicą, która blokuje seniorów i towarzystwa ubezpieczeniowe przed podpisaniem umowy. Z tego powodu warto zapoznać się szybciej z ofertami ubezpieczycieli.

 

Uwaga na oszustwa!

 

Niestety, tam gdzie są pieniądze, to pojawiają się oszustwa. Strzeż się promocji nieznanych nikomu towarzystw ubezpieczeniowych. Reklamy skierowane dla seniorów brzmią bardzo interesująco np. zapłacisz dziennie złotówkę i nie musisz już się martwić o przyszłość swojej rodziny. Sporządzając umowę z takim „ubezpieczycielem”, nie jest im potrzebny wiek osoby ubezpieczonej ani wyniki ostatnich badań. Wiele osób nie czyta dokładnie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, a później bliscy osoby zmarłej myślą „gdzie są te wpłacone pieniądze?”. Osoba, która podpisała umowę z takimi ubezpieczycielami, po swojej śmierci obdarzy rodzinę… 5 tysiącami złotych. Zdanie finansistów jest proste – 1 zł dziennie ubezpieczenia to fikcja. Co ciekawe, jeśli senior chciałby w takim biurze ubezpieczeniowym wykupić polisę na maksymalne odszkodowanie (na 300 000 zł), to składka wyniosłaby około 1500 zł.

 

Taka cena jest nie do przeskoczenia dla większości emerytów. Dlatego warto być czujnym przed ofertą składaną przez biura. Jeśli nie potrzebują informacji na temat wieku i stanu zdrowia, to najprawdopodobniej coś może nie grać w takiej usłudze. Należy dokładnie przeczytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia, aby później nie być związany usługą, której tak naprawdę się nie chce.

    KUP UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE DLA DZIECKA

Redakcja ubezpieczonamama.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij