witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Nationale-Nederlanden - W trosce o pewną przyszłość

Nationale-Nederlanden – W trosce o pewną przyszłość

 

Dbając o przyszłość swoich dzieci, każdy rodzic chciałby wspierać je na każdym etapie życia - tak psychicznie i mentalnie, jak i finansowo. Aby było to możliwe można zdecydować się na wykupienie polisy ubezpieczeniowej, posagowej od Nationale-Nederlanden - „W Trosce o pewną przyszłość”.

 

Polisa posagowa od Nationale-Nederlanden

 

Towarzystwo ubezpieczeniowe Nationale-Nederlanden oferuje rodzicom i nie tylko, polisę posagową pod nazwą „W Trosce o pewną przyszłość”, która gwarantuje zgromadzenie kapitału na określony przez klienta cel. Można zbierać na wkład mieszkaniowy dla dziecka lub na jego edukację.

 

Polisa gwarantuje bezpieczeństwo finansowe dla całej rodziny, ponieważ jednym z jej elementów jest klasyczne ubezpieczenie na życie. Osoby uposażone w polisie mają zapewnioną wypłatę założonej kwoty, jeśli ubezpieczony - zwykle jeden z rodziców, umrze przed końcem okresu ubezpieczenia. Polisa będzie kontynuowana w trudnych sytuacjach życiowych, takich jak niezdolność do pracy lub samodzielnej egzystencji. Wówczas to Nationale-Nederlanden przejmuje obowiązek uiszczania składek.

 

Nationale-Nederlanden oferuje okres bonusowy w ubezpieczeniu posagowym, podczas którego ochrona jest świadczona gratis, bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek składki. Okres ten może wynieść 1, 2 lub 3 lata, w zależności od tego, na jaki czas została zawarta umowa ubezpieczenia. Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu umowy o dodatkową ochronę dziecka.  Obejmuje ona:

  • pobyt w szpitalu,
  • operacje dziecka,
  • trwałe inwalidztwo,
  • poważne zachorowanie.

 

Zasadnicze cechy polisy posagowej

 

Pakiet „W Trosce o pewną przyszłość” zapewnia ochronę na życie i dożycie dla rodziców oraz dziecka. Jednocześnie klient lokuje kapitał na start w dorosłość dziecka. W przypadku dożycia końca okresu ubezpieczenia, otrzymuje gwarancję wypłaty sumy zgromadzonych inwestycyjnych części składek. Specjaliści z Nationale-Nederlanden obracają składkami klientów, wypracowując dla nich solidne zyski z inwestycji w instrumenty finansowe.

 

Jeśli zajdzie taka konieczność, można przekształcić umowę w ubezpieczenie bezskładkowe. Raz wybrany przez klienta okres ubezpieczenia w przyszłości nie może ulec ani skróceniu, ani wydłużeniu. Ochrona ubezpieczeniowa funkcjonuje, o ile jest utrzymana ciągłość ubezpieczenia, tj. składki są opłacane terminowo.

 

Polisa posagowa w Nationale-Nederlanden składa się z części ubezpieczeniowej na życie i dożycie, jak i z części inwestycyjnej, pozwalającej na wypracowanie dodatkowych zysków. Ustalona z klientem część składki na ubezpieczenie „W Trosce o pewną przyszłość” jest inwestowana. Co najmniej 95 proc. środków Nationale-Nederlanden inwestuje w sprawdzone, bezpieczne papiery wartościowe, a maksymalnie 5 proc. przeznacza na inwestycje o wyższym stopniu ryzyka, co daje możliwość uzyskania dodatkowych profitów finansowych.

 

Ile to kosztuje?

 

Zawierając umowę ubezpieczenia „W Trosce o pewną przyszłość” w Nationale-Nederlanden klient sam określa wysokość składki, w zależności od prezentowanych potrzeb oraz możliwości finansowych. Przy zawieraniu umowy ubezpieczeniowej albo w trakcie jej trwania, można zmienić wysokość składki lub zawiesić jej opłacanie. Istnieje opcja dokonywania wpłat dodatkowych, które powiększą gromadzony kapitał na przyszłość dla dziecka. Jeśli klient ma kłopoty finansowe albo pojawia się u niego nagła potrzeba wypłaty pieniędzy z polisy posagowej, Nationale-Nederlanden umożliwia wypłatę do 20 proc. kapitału w trakcie trwania umowy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij