witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Aegon - Smyk

Aegon Smyk – terminowe ubezpieczenie na życie wraz z ryzykami dodatkowymi

 

Aegon Smyk to ubezpieczenie życia i zdrowia Twojego dziecka, które zapewnia realną pomoc finansową w razie wypadków, urazów, chorób i wielu innych sytuacji. To ubezpieczenie stworzone przez rodziców, którzy tak jak Ty codziennie troszczą się o bezpieczeństwo swoich dzieci.

 

Jak to działa?

 

Ubezpieczyć można dziecko od 1. do 17. roku życia, co oznacza, że ubezpieczenie będzie je chronić jeszcze wówczas, gdy osiągnie pełnoletność. Szkoła czy zajęcia pozalekcyjne, osiedlowe boisko czy sekcja sportowa – w razie wypadku otrzymasz wsparcie finansowe bez względu na czas i miejsce zdarzenia.

 

Umowa zawierana jest na 5 lat. Przez cały ten czas gwarantujemy niezmienną wysokość składki.

 

Możesz ubezpieczyć swoje dziecko bez wychodzenia z domu – wszystkie procedury związane z zawarciem umowy i wypłatą świadczeń są uproszczone do minimum.

 

Dlaczego warto?

 

- Masz gwarancję, że suma ubezpieczenia odpowiada realnym potrzebom finansowym w przypadku poważnych problemów zdrowotnych dziecka.

 

- Możesz otrzymać kilka wypłat świadczenia za różne zdarzenia.

 

- Możesz otrzymać świadczenie za pobyt dziecka w szpitalu już od 1. dnia - nawet 150 zł dziennie. Jeśli pobyt w szpitalu się przedłuży powyżej 14 dni, wypłacimy 5% sumy ubezpieczenia bez względu na przyczynę hospitalizacji.

 

- Jeśli wypadek lub choroba staną się przyczyną trwałej niepełnosprawności dziecka, wypłacimy dodatkową kwotę w wysokości 100% sumy ubezpieczenia.

 

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij