witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Gwarantowana Ochrona

BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO DZIECKA JEST NAJWAŻNIEJSZE

Pakiet „MetLife Gwarantowana Ochrona plus Bezpieczne Dziecko Premium” jest połączeniem ubezpieczenia oszczędnościowego z ochronnym. Umowa podstawowa „MetLife Gwarantowana Ochrona” to ubezpieczenie na życie, które umożliwia gromadzenie kapitału na start dla dziecka. Polisa gwarantuje określoną w umowie wypłatę kapitału oraz, dzięki zróżnicowanym opcjom dodatkowym (można ją rozszerzyć aż o 6 umów dodatkowych) zapewnia szeroki zakres ochrony.

Umowa dodatkowa „Bezpieczne Dziecko Premium”, którą rodzic bądź opiekun może dokupić do umowy podstawowej, oferuje kompleksową ochronę wypadkowo-zdrowotną dla dziecka na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji, złamania czy oparzenia wskutek nieszczęśliwego wypadku, trwałej niepełnosprawności wskutek nieszczęśliwego wypadku, czy też poważnej choroby objętej ochroną ubezpieczeniową.

 

Dzięki połączeniu umów „MetLife Gwarantowana Ochrona” oraz „Bezpieczne Dziecko Premium” możemy zadbać o bezpieczeństwo dziecka zarówno w przyszłości, jak i tu i teraz. Zawierając umowę „MetLife Gwarantowana Ochrona”, zyskujemy pewny i elastyczny sposób, by gromadzić kapitał dla dziecka i umożliwić mu niezależny start w dorosłość. Z kolei dzięki umowie „Bezpieczne Dziecko Premium” zapewnimy dziecku najlepszą możliwą ochronę, by mogło swobodnie i bezpiecznie bawić się i odkrywać świat. „Bezpieczne Dziecko Premium” można zawrzeć już od 27 zł miesięcznie. Dodatkowo do końca października 2016 roku będzie ono dostępne z 10-procentową zniżką, czyli od 24,30 zł miesięcznie przez cały okres trwania tej umowy.

 

Ubezpieczenie „MetLife Gwarantowana Ochrona plus Bezpieczne Dziecko Premium” dostępne jest w sieci agencji i u wybranych partnerów MetLife.

 

 

Pozwól swojemu dziecku na radosne odkrywanie świata i podziel się jego pomysłami! Weź udział w konkursie „Dzieciaki Start-upy!”

 

Jeżeli Twoje dziecko ma głowę pełną pomysłów i co chwilę zaskakuje Cię rozwiązaniami, które mają szansę zmienić świat, to weźcie udział w konkursie! Do wygrania atrakcyjne nagrody.
Szczegóły i regulamin na stronie www.DzieciakiStartupy.pl

 

MetLife oferuje szeroki zakres ubezpieczeń na życie zarówno indywidualnych, jak i grupowych, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. W Polsce pierwsza spółka naszej grupy kapitałowej została utworzona w 1990 roku, pod nazwą Amplico Life.

 

 

 

Grupa MetLife

 

MetLife powstał w 1868 roku. Poprzez swoje spółki zależne i stowarzyszone oferuje ubezpieczenia na życie, renty kapitałowe, świadczenia pracownicze i usługi zarządzania aktywami na całym świecie. Obsługuje około 100 milionów klientów, a także 90 firm z listy FORTUNE 100®. MetLife działa w niemal 50 krajach i zajmuje wiodącą pozycję na rynkach w USA, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie.

 

Nagrody i osiągnięcia

  • Najbardziej Podziwiane Firmy na Świecie 2015, nr 1 w obszarze ubezpieczeń na życie i chorobowych Fortune Magazine
  • 100 Najlepszych Firm Odpowiedzialnych Społecznie 2015 Corporate Responsibility Magazine
  • Miejsce w pierwszej 20 w Zielonych Rankingach Newsweeka (w USA i na świecie)

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu

 

Powstała w 1976 roku Fundacja MetLife kontynuuje długoletnią tradycję zaangażowania społecznego firmy. Obecnie działa w skali globalnej, a jej misją jest rozpowszechnianie włączenia finansowego, czyli umożliwianie dostępu do wiedzy ekonomicznej i usług finansowych społecznościom na całym świecie.

 

W Polsce MetLife wspiera działania m.in. Fundacji Mam Marzenie, Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Fundacji "Porozumienie Bez Barier", Fundacji ZACZYN oraz Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich".

 

 

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij