witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Prudential - Komfort życia

Prudential Komfort Życia

 

Prudential oferuje swoim klientom m.in. ubezpieczenia na życie w ramach polisy „Komfort Życia”. To ubezpieczenie zapewniające pokaźne wsparcie finansowe na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej. Jako rodzice zawsze powinniśmy myśleć o spokojnej i stabilnej przyszłości dla swoich dzieci. Ubezpieczenie „Komfort Życia” to zagwarantuje. Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia w wysokości sumy ubezpieczeniowej.

 

Wśród korzyści, jakie zapewnia ubezpieczenie na życie z Prudential wymienia się:

  • stabilność finansowa dla całej rodziny, w razie śmierci osoby ubezpieczonej bliscy otrzymają wypłatę świadczenia,
  • bezpieczeństwo finansowe na lata - okres ubezpieczenia wynosi od 5 lat, a maksymalnie do ukończenia 75. roku życia przez osobę ubezpieczoną,
  • szeroki zakres ochrony - możliwość skorzystania z 9 różnych, dodatkowych umów ubezpieczeniowych,
  • możliwość elastycznego dostosowania poziomu ochrony oraz wysokości sum ubezpieczenia do własnych potrzeb,
  • niska kwota składki - ubezpieczenie jest dostępne od 40 zł miesięcznie i nie będzie obciążało zanadto budżetu domowego,
  • możliwość podwyższenia ochrony oraz wysokości sumy ubezpieczenia bez konieczności ponownej oceny ryzyka.

 

Dla kogo?

 

Ubezpieczenie „Komfort Życia” w Prudential przeznaczone jest dla osób, które w dniu podpisania umowy są w wieku 18-71 lat. Ubezpieczenie pozwala na zabezpieczenie finansowo przyszłości bliskich nam osób, na wypadek naszej śmierci w trakcie trwania umowy ubezpieczenia.

 

Jeśli po zakończeniu okresu trwania ubezpieczenia, klient zdecyduje się na jego kontynuację, Prudential zapewnia wsparcie w postaci przejęcia opłacania składek w razie:

  • poważnego zachorowania,
  • poważnego uszczerbku,
  • niezdolności do pracy.

 

Umowy dodatkowe

 

Istnieje możliwość zawarcia do umowy głównej ubezpieczenia na życie „Komfort Życia” w Prudential innych umów, zapewniających dodatkowe wsparcie finansowe w przypadku śmierci w nieszczęśliwym wypadku, niezdolności do wykonywania jakiejkolwiek pracy zarobkowej, poważnego uszczerbku lub poważnego zachorowania - objętych ubezpieczeniem jest ryzyko 54 różnych chorób. W umowach dodatkowych możliwa jest ochrona dziecka na wypadek niezdolności dziecka do samodzielnej egzystencji czy poważnego zachorowania na jedną z 11 ujętych w polisie chorób. 

Ubezpieczenie dla:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o.), z siedzibą we Wrocławiu (51-319) przy ul. Sycowskiej 44, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o.) w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

Zamknij